Školský batoh pre prvý stupeň MINECRAFT Time to Mine, AB330, 502022001

MCR1924

5901137172958

Objavte dokonalý školský batoh pre vášho malého dobrodruha s motívom Minecraft! S ergonomickým dizajnom, priestrannými priehradkami a odolnou konštrukciou je tento batoh pripravený sprevádzať vaše dieťa na každom kroku jeho vzrušujúcej školskej cesty.

Viac detailov

Skladom

59,90 € s DPH

Motív Minecraft
Motív Minecraft
S tromi priestrannými priehradkami a dvoma vonkajšími vreckami má váš školák dostatok miesta na všetky svoje knihy, zošity a školské potreby. Sieťované vrecko a zipsové vrecko v hlavnej priehradke zabezpečia prehľadnosť a poriadok. Predná priehradka je vybavená organizérom a ďalším zipsovým vreckom, vďaka čomu bude mať vaše dieťa všetko potrebné vždy poruke.

Ergonomicky tvarovaný a extra polstrovaný chrbát poskytuje vášmu dieťaťu maximálne pohodlie aj pri dlhšom nosení. Mäkké ramenné popruhy s nastaviteľnou dĺžkou zabezpečujú ideálne prispôsobenie pre rastúce deti. Zosilnená rukoväť uľahčuje prenášanie batohu.

Bezpečnosť vášho dieťaťa je pre nás prioritou. Preto je batoh vybavený reflexnými prvkami na obrysoch a popruhoch, vďaka čomu bude vaše dieťa viditeľné aj za zhoršených svetelných podmienok.

Gumené nožičky na spodnej časti batohu chránia pred odreninami a opotrebovaním, čím predlžujú jeho životnosť. S rozmermi 39 x 28 x 15 cm je tento batoh ideálny pre deti na prvom stupni základnej školy.

Najväčšie výhody:

Obľúbený motív Minecraft, ktorý deti milujú
Priestranné priehradky a vrecká pre dokonalú organizáciu
Ergonomický dizajn pre maximálne pohodlie
Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť
Odolná konštrukcia s gumenými nožičkami pre dlhú životnosť

Doprajte svojmu dieťaťu nezabudnuteľný zážitok zo školskej dochádzky s týmto úžasným batohom Minecraft. Objednajte ešte dnes a pripravte sa na úsmev na tvári vášho malého školáka!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: