Školský / študentský batoh Head RED LAVA, AY300, 502022114

HEA1982

5901137175584

Objavte dokonalého spoločníka pre školské dobrodružstvá - batoh Head! S ergonomickým chrbtovým systémom, priestranným trojkomorovým dizajnom a oddelením na laptop je pripravený na všetko. Reflexné prvky a polstrovaný úchyt pridávajú na bezpečnosti a pohodlí. Vykročte s Head za úspechom!

Viac detailov

Skladom

45,90 € s DPH

Motív Head®
Motív Head
Predstavujeme vám nenahraditeľného partnera pre všetkých školákov a študentov - batoh Head, ktorý vás bude sprevádzať na ceste za vzdelaním a úspechom. Tento klasický študentský batoh je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám žiakov základných aj stredných škôl, pričom poskytuje kombináciu pohodlia, bezpečnosti a štýlu.

S ergonomicky tvarovaným a polstrovaným chrbtovým systémom sa prispôsobí vášmu telu, zatiaľ čo dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy zaistia dokonalé padnutie. Rozlúčte sa s nepohodlím a privítajte príjemné nosenie po celý deň!

Batoh Head je vybavený priestranným trojkomorovým hlavným priestorom, ktorý pojme všetko potrebné - od učebníc a zošitov až po dosky veľkosti A4. Samostatná polstrovaná prepážka na laptop ochráni váš cenný prístroj pred nárazmi a poškriabaním. Malé vrecúško na zips je ideálne na uloženie dokladov a drobností.

Vďaka bočným sieťovým vreckám budete mať svoj obľúbený nápoj vždy poruke, či už ste v triede alebo na ceste domov. Reflexné prvky na batohu zvyšujú vašu viditeľnosť a bezpečnosť za zhoršených svetelných podmienok.

Pre ľahké prenášanie v ruke je batoh vybavený polstrovaným úchytom, ktorý poskytuje pohodlné a bezpečné držanie. S rozmermi 42cm na výšku, 30cm na šírku a 19cm na hrúbku a objemom 27 litrov, tento batoh pojme všetko, čo potrebujete, bez zbytočnej záťaže. Vďaka hmotnosti iba 0,7kg a odolnému polyesterovému materiálu 600D x 600D je batoh Head ľahký, no zároveň dostatočne pevný, aby vydržal každodenné používanie.

Najväčšie výhody batohu Head:

• Ergonomický chrbtový systém a nastaviteľné ramenné popruhy pre maximálne pohodlie
• Priestranný trojkomorový dizajn s oddelením na laptop pre dokonalú organizáciu
• Reflexné prvky a polstrovaný úchyt pre zvýšenú bezpečnosť a pohodlie
• Ľahký a odolný materiál, ktorý vydrží každodenné používanie
• Všestrannosť - vhodný do školy, na krúžky aj športové aktivity

Doprajte si a svojim blízkym to najlepšie - vyberte si batoh Head a vykročte s istotou za vzdelaním a úspechom!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: