Školský batoh pre prvý stupeň Head SPLASH HEARTS, AB330, 502023082

HEA0937

5901137196848

Menší školský batoh Head pre prvý stupeň - spoľahlivý spoločník vášho dieťaťa na ceste za vzdelaním. S ergonomickým chrbtovým panelom, priestrannými priehradkami a reflexnými prvkami poskytuje komfort, bezpečnosť a štýl v jednom.

Viac detailov

Skladom

49,90 € s DPH

39,90 € s DPH

Motív Head®
Motív Head
Predstavujeme vám dokonalého spoločníka pre vaše dieťa na jeho vzdelávacej ceste - školský batoh Head pre prvý stupeň. Tento batoh je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlie, bezpečnosť a dostatok priestoru pre všetky školské potreby.

S inovatívnym chrbtovým panelom Ergo Back sa váš školák môže rozlúčiť s bolesťami chrbta a pliec. Tento systém pomáha rovnomerne rozložiť záťaž, čím sa minimalizuje námaha a zabezpečí sa správne držanie tela. Mäkké, nastaviteľné popruhy zase zaručujú dokonalé prispôsobenie individuálnym potrebám vášho dieťaťa.

Batoh ponúka dostatok priestoru vďaka trom priehradkám, ktoré pojmú všetky učebnice, zošity a ďalšie školské pomôcky. Organizér s krúžkom na kľúče v prednej priehradke udrží drobnosti prehľadne usporiadané. Dve bočné vrecká zo sieťoviny sú ideálne na fľašu s vodou alebo desiatu.

Bezpečnosť je pre nás prioritou, a preto je batoh vybavený reflexnými prvkami, ktoré zabezpečujú lepšiu viditeľnosť za zhoršených svetelných podmienok. Nepremokavý materiál ochráni obsah pred dažďom a gumové nožičky na spodnej časti chránia batoh pred odreninami.

S rozmermi 39 x 28 x 15 cm je tento batoh vhodný pre deti od 6 do 9 rokov. Kovové úchyty na zipsy, farebná podšívka s potlačou a vystužená rukoväť dotvárajú jeho moderný a štýlový vzhľad.

Kľúčové výhody:
• Ergonomický chrbtový panel Ergo Back pre zdravé držanie tela
• Dostatok priestoru vďaka 3 priehradkám a 2 bočným vreckám
• Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť
• Nepremokavý materiál a gumové nožičky pre ochranu obsahu
• Moderný dizajn s farebnými detailmi a kovovou úpravou

S batohom Head pre prvý stupeň získa vaše dieťa nielen spoľahlivého spoločníka, ale aj pohodlie, bezpečnosť a štýl. Doprajte svojmu školákovi to najlepšie a vyberte si školský batoh Head.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: