Študentský batoh Head GREEN BRICKS, AB200, 502024117

HEA1934

5901137225036

Štýlový a ergonomický batoh pre mladých, ktorý spája funkčnosť, pohodlie a bezpečnosť.

Viac detailov

Skladom

45,90 € s DPH

Motív Head
Predstavujeme vám dokonalého spoločníka pre všetkých študentov a mladých ľudí - batoh HEAD. Tento batoh je navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim každodenným potrebám a zároveň vás odlíšil od davu.

S týmto batohom získate nielen štýlový doplnok, ale aj funkčného pomocníka. Tri priestranné komory ponúkajú dostatok miesta pre všetky vaše potreby. Hlavná komora je vybavená priehradkou na laptop, takže váš počítač bude vždy v bezpečí. V prednej komore nájdete praktický organizér a extra vrecko na drobnosti. Dve vonkajšie sieťované vrecká sú ideálne na fľašu s vodou alebo dáždnik.

Ale to nie je všetko. Batoh využíva najnovšiu technológiu Ergo Back, ktorá minimalizuje tlak na ramená a chrbticu, čím zaisťuje maximálne pohodlie aj pri dlhom nosení. Ergonomicky tvarovaný chrbát s extra vystužením a mäkké popruhy s nastaviteľnou dĺžkou sa prispôsobia vášmu telu a poskytnú vám pohodlie po celý deň.

Bezpečnosť je pre nás prioritou. Preto sme na popruhy umiestnili reflexné prvky, vďaka ktorým budete viditeľní aj za zhoršených svetelných podmienok. Zosilnená rukoväť zaručuje odolnosť a dlhú životnosť batohu.

S rozmermi 44 x 32 x 19 cm je batoh dostatočne priestranný, aby pojal všetko potrebné, ale zároveň kompaktný, aby sa s ním ľahko manipulovalo.

Prečo si vybrať tento batoh?

• Štýlový dizajn, ktorý vyniká z davu
• 3 funkčné komory pre všetky vaše potreby
• Technológia Ergo Back pre maximálne pohodlie
• Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť
• Zosilnená rukoväť pre dlhú životnosť

Získajte batoh, ktorý sa postará o vaše pohodlie, bezpečnosť a štýl. Objednajte si HEAD GREEN BRICKS ešte dnes a zažite rozdiel na vlastnej koži!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: