Školský batoh Head CHAMPION, AB300, 502024125

HEA1926

5901137225135

Objavte dokonalého spoločníka pre vaše školské dobrodružstvá s batohom Head! Ergonomický dizajn, priestranné komory a odolný materiál zaručujú pohodlie a spoľahlivosť počas celého dňa. Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie a vyberte si školský batoh Head - váš kľúč k úspechu!

Viac detailov

Skladom

43,90 € s DPH

Motív Head
Predstavujeme vám školský batoh Head - dokonalého partnera pre všetkých školákov základných a stredných škôl. S ergonomicky tvarovaným chrbtovým systémom a dĺžkovo nastaviteľnými ramennými popruhmi sa váš školák bude cítiť pohodlne a bezpečne počas celého dňa.

Batoh Head je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám. Trojkomorový hlavný priestor pojme všetky učebnice a zošity veľkosti A4, zatiaľ čo samostatná polstrovaná prepážka ochráni váš laptop. Malé vrecúško na zips je ideálne na uloženie dokladov a cenností. Bočné sieťové vrecká sú pripravené pojať fľašu s vodou, aby vaše dieťa zostalo hydratované počas náročného školského dňa.

S reflexnými prvkami bude váš školák viditeľný aj za zhoršených svetelných podmienok, čo zvyšuje jeho bezpečnosť. Polstrovaný úchyt uľahčuje prenášanie batohu v ruke, keď ho práve nenosíte na chrbte.

Školský batoh Head je vyrobený zo 100% polyesteru 600D x 600D, vďaka čomu je odolný, ľahko sa čistí a vydrží aj tie najnáročnejšie podmienky. S rozmermi 42cm x 30cm x 19cm a objemom 27 litrov pojme všetko potrebné pre úspešný školský deň.

Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie a vyberte si školský batoh Head - spoľahlivého spoločníka pre všetky školské aj mimoškolské aktivity. Objednajte ešte dnes a pripravte sa na úspešný školský rok!

Najväčšie výhody produktu:

• Ergonomický chrbtový systém pre maximálne pohodlie
• Priestranné komory pre všetky školské potreby
• Polstrovaná prepážka na ochranu laptopa
• Reflexné prvky pre zvýšenú bezpečnosť
• Odolný a ľahko udržiavateľný materiál pre dlhotrvajúcu spokojnosť

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: