Výhodný set Quokka Zen - Nádoba na jedlo a Nerezová termo fľaša 630ml

KOM2997

Objavte dokonalú kombináciu štýlu, funkčnosti a pohodlia s Quokka Zen Setom. Luxusná nádoba na jedlo a nerezová termo fľaša vám zabezpečia, že vaše jedlo a nápoje zostanú čerstvé a chutné po celý deň. Vyberte sa na dobrodružstvo s Quokka Zen a zažite nový rozmer pohodlia.

Viac detailov

Skladom

29,90 € s DPH

Predstavujeme vám revolučný Quokka Zen Set, ktorý zmení spôsob, akým prežívate svoj aktívny deň. Tento dokonalý duo set pozostáva z luxusnej nádoby na jedlo Quokka a nerezovej termo fľaše s objemom 630 ml, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vášmu dynamickému životnému štýlu.

Nádoba na jedlo Quokka je vyrobená z vysoko kvalitného, zdravotne nezávadného plastu s protišmykovým silikónovým povrchom, ktorý zaručuje bezpečné a pohodlné držanie. Vďaka šikovnému šrubovacému uzáveru je vaše jedlo dokonale chránené a uchováva si svoju čerstvosť a chuť po celý deň. S objemom 770 ml máte dostatok priestoru na všetky vaše obľúbené pokrmy.

Nerezová termo fľaša Quokka Solid je vašim verným spoločníkom na cestách. S pokročilou technológiou dvojitého plášťa udrží vaše nápoje horúce až 12 hodín a studené až neuveriteľných 18 hodín. Či už si vychutnávate rannú kávu, osviežujúcu vodu alebo svoj obľúbený čaj, Quokka Solid sa postará o to, aby bol váš nápoj vždy pripravený v tej správnej teplote.

Quokka Zen Set je navrhnutý s dôrazom na kvalitu, odolnosť a štýl. Nádoba na jedlo je vyrobená z odolného plastu Methyl methacrylate-styrene, ktorý má vysokú transparentnosť, tuhosť a odolnosť voči poškriabaniu. Termo fľaša je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s elegantnou matnou povrchovou úpravou, vďaka čomu je nielen atraktívna, ale aj odolná voči každodenným nástrahám.

S kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou je Quokka Zen Set ideálnym spoločníkom pre každého, kto vedie aktívny životný štýl. Či už ste študent, športovec, zamestnanec alebo dobrodruh, tento set vám poskytne pohodlie a spoľahlivosť, ktoré potrebujete pre svoj dynamický deň.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: