Výhodný set Quokka Vintage Floral - Nádoba na jedlo a Nerezová termo fľaša 510ml

KOM2996

Objavte dokonalý set pre váš aktívny životný štýl - Nádoba na jedlo Vintage Floral a termo fľaša Quokka Solid. Štýlový dizajn, prvotriedna kvalita a praktickosť v jednom balení. Doprajte si pohodlie a štýl s týmto neodolateľným setom.

Viac detailov

Skladom

25,90 € s DPH

Predstavujeme vám výnimočný set, ktorý sa stane vaším verným spoločníkom na každom kroku - Nádoba na jedlo Vintage Floral a termo fľaša Quokka Solid. Tento dokonalý pár spája štýlový dizajn s prvotriednou kvalitou a funkčnosťou, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre váš aktívny životný štýl.

Nádoba na jedlo Vintage Floral s objemom 500ml je vyrobená z vysoko kvalitného plastu Methyl methacrylate-styrene, ktorý vyniká vysokou transparentnosťou, tuhosťou a odolnosťou voči poškriabaniu. Vďaka silikónovému poťahu a šrubovacému uzáveru je nádoba dokonale tesná a bezpečná. S rozmermi 105 mm x 89 mm sa ľahko zmestí do vašej tašky či batohu.

Termo fľaša Quokka Solid s objemom 510ml je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vďaka dvojitej stene udrží vaše nápoje až 18 hodín studené a 12 hodín teplé. Je odolná voči nárazom a nepreteká, takže sa nemusíte báť, že by ste niečo vyliali. Štýlový dizajn je len bonusom, ktorý podčiarkne váš osobitý štýl.

Prečo si vybrať práve tento set?
1. Dokonalá kombinácia štýlu a funkčnosti
2. Prvotriedna kvalita materiálov pre dlhotrvajúcu spokojnosť
3. Udrží vaše jedlo a nápoje v požadovanej teplote po dlhý čas
4. Ľahko sa prenáša vďaka kompaktným rozmerom
5. Neodolateľný dizajn, ktorý vás odlíši od davu

Doprajte si pohodlie, štýl a kvalitu s výhodným setom Vintage Floral - Nádoba na jedlo a Nerezová termo fľaša Quokka Solid 510ml. Objednajte ešte dnes a zažite dokonalosť na vlastnej koži!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: