Výhodný set Quokka Birds - Delený box na jedlo + Fľaša s pútkom

KOM2994

Objavte dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti s naším výhodným setom Quokka - Birds. Revolučná dóza Quokka Twist a kvalitná fľaša s pútkom vám zabezpečia maximálne pohodlie a čerstvosť vášho jedla a nápojov kdekoľvek sa nachádzate. Doprajte si ten najlepší zážitok s týmto nepostrádateľným setom.

Viac detailov

Skladom

17,50 € s DPH

Predstavujeme vám dokonalé riešenie pre váš aktívny životný štýl - výhodný set In the Wood, ktorý obsahuje delenú dózu na jedlo Quokka Twist a kvalitnú fľašu s pútkom. Tento set je navrhnutý tak, aby vyhovoval všetkým najmä detským potrebám, či už sú v škole, alebo na výlete v prírode.

Dóza Quokka Twist je skutočnou revolúciou v oblasti skladovania a prenášania jedla. Vďaka patentovanému dizajnu a prvotriednym ekologickým materiálom si jedlo zachová čerstvosť a skvelú chuť po celý deň. Dvojitá stena poskytuje vynikajúcu izoláciu, takže sa nemusíte báť, že by sa vaše jedlo pokazilo. Kompaktné rozmery a odolná konštrukcia z dózy robia perfektného spoločníka pre váš dynamický životný štýl.

Fľaša s pútkom je vyrobená z kvalitného tritanového materiálu, vďaka čomu je nielen ľahká, ale aj odolná voči nárazom. S objemom 430 ml a šikovným pútkom na zavesenie budete mať svoj obľúbený nápoj vždy poruke. Dvojité otváranie umožňuje jednoduché pridávanie ľadu alebo ovocia a zároveň sa ľahko čistí.

Investíciou do setu In the Wood získavate nielen praktických pomocníkov, ale aj štýlové doplnky, ktoré podčiarknu váš osobitý vkus. Navyše, kúpou tohto setu prispievate na budovanie studní a zdrojov pitnej vody v Etiópii, čím podporujete zmysluplnú vec.

Neváhajte a zaobstarajte si tento výhodný set ešte dnes. Zažite dokonalé pohodlie, čerstvosť a štýl s týmito nenahraditeľnými spoločníkmi.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: