Detský plyšový 3D batoh MICKEY MOUSE, 2100002300

MIC1844

8427934194476

Doprajte svojmu dieťaťu radosť a štýl s úžasným detským plyšovým 3D batohom MICKEY MOUSE! Tento batoh je nielen rozkošný, ale aj praktický, vďaka čomu je perfektným spoločníkom pre škôlkarov a mladších žiakov na ich dobrodružstvách.

Viac detailov

Skladom

16,90 € s DPH

Motív Mickey Mouse
Tento očarujúci batoh s mäkkým plyšovým povrchom a živými 3D aplikáciami je vyrobený zo 100% polyesteru, čo zaručuje jeho odolnosť a trvácnosť. Vašim deťom poskytne spoľahlivého spoločníka na cestách do škôlky, na krúžky, výlety alebo kamkoľvek, kam ich kroky zavedú.

S rozmermi 28 x 23 x 9 cm a hmotnosťou iba 0,3 kg je tento batoh prispôsobený potrebám vašich najmenších. Polstrované a nastaviteľné ramenné popruhy zabezpečia maximálne pohodlie aj pri dlhšom nosení. Navyše, bočné sieťové vrecko je ideálne na uchovanie fľaše s nápojom, aby vaše deti zostali hydratované počas celého dňa.

Tento batoh je viac než len módny doplnok - je to symbol kvality a dôveryhodnosti. Vyrobený renomovanou španielskou značkou CERDA a s originálnou licenciou, zaručuje prvotriedne spracovanie a autentický dizajn, ktorý si vaše deti zamilujú.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: