Dievčenský 3D batoh DISNEY FROZEN, 2100003421

FRO0397

8445484143393

Doprajte svojej malej princeznej rozprávkový batoh DISNEY FROZEN a sledujte, ako žiari od radosti! Tento očarujúci 3D batoh je nielen nádherný, ale aj praktický - ideálny spoločník do škôlky, na výlety či krúžky. Kvalitný, odolný a licencovaný produkt, ktorý si vaša dcérka jednoducho zamiluje.

Viac detailov

Skladom

12,50 € s DPH

Motív Disney Frozen
Hľadáte dokonalý darček pre svoju malú fanúšičku Anny a Elsy? Predstavujeme vám dievčenský 3D batoh DISNEY FROZEN - kúsok, ktorý spojí rozprávkovú mágiu s každodenným dobrodružstvom vašej dcérky!

Tento očarujúci batoh s licenciou Disney je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného materiálu (65% polyester, 35% EVA), ktorý hravo zvládne všetky výzvy detských radovánok. Vďaka polstrovaným a nastaviteľným ramenným popruhom bude nosenie batohu pre vašu princeznú pohodlné a bezpečné.

S rozmermi 31 x 25 x 10 cm a hmotnosťou iba 0,3 kg je tento batoh ideálny pre škôlkarov a mladších žiakov. Či už ho vaša dcérka vezme do škôlky, na krúžky, výlety alebo na cestovanie, vždy bude mať po ruke svoj obľúbený rozprávkový motív a dostatok miesta na všetky svoje poklady.

• Očarujúci dizajn s obľúbenými postavičkami Anny a Elsy z rozprávky Frozen
• Vysoko kvalitný a odolný materiál pre dlhotrvajúce používanie
• Pohodlné a nastaviteľné polstrované ramenné popruhy
• Ideálna veľkosť pre škôlkarov a mladších žiakov
• Licencovaný produkt Disney od renomovaného španielskeho výrobcu CERDA

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: