Quokka Solid, Nerezová fľaša / termoska Sleek Silver, 630ml, 57600

QUO2900

8412497576005

Objavte dokonalú nerezovú fľašu Quokka Solid s objemom 630 ml, ktorá udrží vaše nápoje horúce až 12 hodín a studené až 18 hodín vďaka dvojitému plášťu. Štýlový a odolný spoločník na každý deň, vhodný pre deti aj dospelých.

Viac detailov

Skladom

19,90 € s DPH

Motív Quokka
Motív 2 Nelicenčné
Predstavujeme vám špičkovú nerezovú fľašu Quokka Solid s objemom 630 ml, ktorá sa stane vaším nepostrádateľným spoločníkom na cestách, v škole alebo v práci. Vďaka pokročilej technológii dvojitého plášťa udrží vaše nápoje horúce až 12 hodín a studené až neuveriteľných 18 hodín, takže si môžete vychutnať svoj obľúbený nápoj kedykoľvek počas dňa.

Quokka Solid je navrhnutá s dôrazom na kvalitu a trvanlivosť. Vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele s matnou povrchovou úpravou, táto fľaša je nielen štýlová, ale aj odolná voči každodenným nástrahám. Vďaka kompaktným rozmerom 250 mm x 72 mm a hmotnosti iba 299 g sa ľahko zmestí do vašej tašky alebo batohu, takže ju môžete mať vždy po ruke.

Či už ste študent, športovec alebo proste niekto, kto si rád vychutnáva svoje obľúbené nápoje za každých okolností, Quokka Solid je pre vás tou správnou voľbou. Navyše, ako bonus k vašej objednávke, získate praktický stojan na mobilný telefón úplne zadarmo!

Neváhajte a objednajte si Quokka Solid ešte dnes. Zažite pohodlie, štýl a spoľahlivosť, ktoré vám táto výnimočná fľaša prináša. Verte nám, vaše každodenné dobrodružstvá už nikdy nebudú rovnaké!

Najväčšie výhody produktu:

• Dvojitý plášť pre udržanie teploty - horúce nápoje až 12 hodín, studené až 18 hodín
• Prvotriedna nerezová oceľ s matnou povrchovou úpravou pre štýl a odolnosť
• Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť pre jednoduché prenášanie
• Vhodná pre deti aj dospelých, ideálna na cesty, do školy alebo do práce

Pokyny na používanie a údržbu:
Pred prvým použitím fľašu dôkladne opláchnite. Nepoužívajte v mikrovlnnej ani v horkovzdušnej rúre. Nevhodné pre bublinkové nápoje. Umývajte pod teplou tečúcou vodou, dôkladne vysušte. Z času na čas fľašu vyčistite pomocou roztoku vody a sódy bikarbóny. Neumývajte v umývačke riadu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: