Quokka Solid, Nerezová fľaša / termoska Sleek Rose Gold, 630ml, 57602

QUO0936

8412497576029

Quokka Solid - viac než len fľaša. Udrží nápoje studené 18 hodín a teplé 12 hodín. S objemom 630 ml a odolnou konštrukciou je ideálnym spoločníkom na cesty. Štýlový dizajn a kvalitné spracovanie z nej robia must-have doplnok pre aktívny životný štýl. Buďte trendy a ekologickí zároveň s Quokka Solid!

Viac detailov

Skladom

19,90 € s DPH

Motív Quokka
Motív 2 Nelicenčné
Predstavujeme vám Quokka Solid - revolúciu vo svete fliaš!

Táto 630 ml nerezová termoska nie je len obyčajnou nádobou na nápoje. Je to váš verný spoločník na každý deň. Vďaka dvojitej stene udrží vaše nápoje studené až 18 hodín a teplé až 12 hodín. Už žiadne vlažné kávy či teplé vody v lete!

Quokka Solid je stavaná na život. Odolná konštrukcia z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky. Nepreteká, nerozbitná, spoľahlivá - presne taká, akú potrebujete.

Ale Quokka Solid nie je len o funkcii. Je to štýlový doplnok, ktorý podčiarkne vašu osobnosť. Kompaktné rozmery 250 x 72 mm sa hodia do každej tašky či batohu.

S kúpou Quokka Solid sa stávate súčasťou niečoho väčšieho. Prispievate k zníženiu plastového odpadu a k udržateľnejšej budúcnosti našej planéty.

Návod na použitie:
1. Pred prvým použitím fľašu dôkladne umyte.
2. Naplňte fľašu nápojom podľa vašej voľby.
3. Pevne uzavrite vrchnák, aby ste zabezpečili 100% tesnosť.
4. Užívajte si svoj nápoj v ideálnej teplote po celý deň!
5. Po použití fľašu vždy vyčistite a nechajte vyschnúť.
6. Fľaša nie je vhodná na použitie v mikrovlnej rúre ani v umývačke riadu.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: