Quokka Solid, Nerezová fľaša / termoska Orange Bloom, 510ml, 11898

QUO0927

8412497118984

Objavte dokonalú fľašu pre váš aktívny životný štýl - Quokka Solid. S objemom 510 ml a dvojitou stenou udrží vaše nápoje až 18 hodín studené a 12 hodín teplé. Nepreteká, je odolná voči nárazom a vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Štýlový dizajn je len bonusom. Quokka Solid - váš verný spoločník na každom kroku.

Viac detailov

Skladom

18,95 € s DPH

Motív Quokka
Predstavujeme vám Quokka Solid - nerezovú fľašu, ktorá sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho každodenného života. S optimálnym objemom 510 ml je ideálna pre udržanie pitného režimu v škole, na výletoch či pri športových aktivitách. Vďaka dvojitému plášťu spoľahlivo uchová vaše nápoje chladné až 18 hodín a horúce až 12 hodín, takže si môžete vychutnať osvieženie alebo zahriatie kedykoľvek počas dňa.

Quokka Solid je viac než len obyčajná fľaša. Je to štýlový doplnok, ktorý podčiarkne váš osobný štýl a zároveň sa postará o vaše pohodlie. Vďaka odolnej konštrukcii z nehrdzavejúcej ocele sa nebojí každodenných výziev a náročných podmienok. Nepreteká, je odolná voči nárazom a navyše sa na nej netvorí kondenzácia, takže sa nemusíte báť, že by vám zvlhli veci v taške.

S kompaktnými rozmermi 210 x 72 mm a hmotnosťou len 262 g sa Quokka Solid ľahko zmestí do batoha, kabelky či držiaka na nápoje. Je vždy pripravená vás sprevádzať, nech už sa vyberiete kamkoľvek. A keď príde čas na čistenie, oceníte jej jednoduchú údržbu - stačí ju utrieť vlhkou handričkou a je opäť ako nová.

Neváhajte a zaobstarajte si Quokka Solid ešte dnes. Vyberte si z rôznych farebných prevedení a nájdite model, ktorý dokonale ladí s vaším štýlom. S touto fľašou budete mať istotu, že váš pitný režim bude pod kontrolou a zároveň budete vyzerať skvele.

5 presvedčivých výhod:

• Dvojitá stena pre dlhotrvajúce udržanie teploty nápojov (18h studené, 12h teplé)
• Odolná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele pre maximálnu trvácnosť
• Nepreteká, nerosí sa a je odolná voči nárazom - ideálna na cesty
• Štýlový dizajn, ktorý podčiarkne váš osobný štýl
• Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť pre ľahké nosenie so sebou

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: