Quokka Solid, Nerezová fľaša / termoska s pútkom Blue Wind, 510ml, 40182

QUO0925

8412497401826

Objavte dokonalú fľašu pre váš aktívny životný štýl - Quokka Solid. S objemom 510 ml a špeciálnou povrchovou úpravou udrží vaše nápoje chladné až 18 hodín a horúce až 12 hodín. Štýlový dizajn, nerezová konštrukcia a praktické silikónové pútko robia z Quokka Solid nepostrádateľného spoločníka pre každé dobrodružstvo. Doprajte si kvalitu a štýl s fľašou Quokka Solid.

Viac detailov

Skladom

20,95 € s DPH

Motív Quokka
Predstavujeme vám dokonalého spoločníka pre váš aktívny životný štýl - nerezovú fľašu Quokka Solid s objemom 510 ml. Či už ste študent, športovec alebo dobrodruh, Quokka Solid je tu pre vás, aby vám zabezpečila pitný režim za každých okolností.

Vďaka dvojitému plášťu a špeciálnej povrchovej úprave udrží Quokka Solid vaše nápoje chladné až neuveriteľných 18 hodín a horúce až 12 hodín. Už žiadne vlažné nápoje počas dlhých letných dní alebo studená káva na zimných výletoch. S Quokka Solid si môžete vychutnať svoje obľúbené nápoje presne tak, ako ich máte radi.

Nerezová konštrukcia zaručuje nielen dlhú životnosť, ale aj odolnosť voči nárazom a každodenným nástrahám. Fľaša je navyše vybavená šrúbovacím uzáverom, ktorý spoľahlivo zabráni pretekaniu a vyliatie cenného obsahu. A vďaka kompaktným rozmerom 210 mm x 72 mm a hmotnosti iba 262 g sa Quokka Solid ľahko zmestí do každého batohu či kabelky.

Ale Quokka Solid nie je len praktická, je aj štýlová. Jej elegantný dizajn a príjemné farby z nej robia módny doplnok, ktorý perfektne podčiarkne váš osobný štýl. A s praktickým silikónovým pútkom ju môžete mať vždy poruke, pripravenú na každé dobrodružstvo.

Kľúčové výhody Quokka Solid:

• Udrží nápoje chladné až 18 hodín a horúce až 12 hodín vďaka dvojitému plášťu a špeciálnej povrchovej úprave.
• Nerezová konštrukcia zaručuje odolnosť, trvácnosť a jednoduchú údržbu.
• Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú ľahké prenášanie.
• Štýlový dizajn a príjemné farby robia z fľaše módny doplnok.
• Praktické silikónové pútko pre jednoduché uchytenie a prenášanie.
• Investujte do kvality a štýlu s nerezovou fľašou Quokka Solid.

Váš verný spoločník pre každodenný pitný režim a všetky vaše dobrodružstvá.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: