Znížená cena! Quokka Kids, Nerezová fľaša / termoska Pink Bricks, 510ml, 11841 Zväčšiť

Quokka Kids, Nerezová fľaša / termoska Pink Bricks, 510ml, 11841

QUO0997

8412497118410

Quokka Kids, Nerezová fľaša / termoska Pink Bricks - ideálny spoločník pre vaše deti na cestách aj doma. Vďaka dvojitému plášťu udrží nápoje horúce až 12 hodín a studené až 18 hodín. Štýlový dizajn s objemom 630ml. Kúpou navyše prispejete na budovanie studní v Etiópii.

Viac detailov

Skladom

18,95 € s DPH

13,27 € s DPH

Motív Quokka
Motív Lego
Motív 2 Lego
Hľadáte dokonalú termosku pre svoje ratolesti? Nerezová fľaša Quokka Kids Pink Bricks je presne to, čo potrebujete! Vďaka pokročilej technológii dvojitého plášťa udrží horúce nápoje až 12 hodín a studené až neuveriteľných 18 hodín. Či už sa vydávate na výlet, do školy alebo len tak von, vaše deti budú mať vždy poruke svoj obľúbený nápoj v ideálnej teplote.


Fľaša Quokka Kids nie je len praktická, ale aj štýlová. Atraktívny dizajn Pink Bricks upúta pozornosť a stane sa neoddeliteľnou súčasťou každého dobrodružstva. S objemom 630ml je ideálna pre uspokojenie smädu vašich detí počas celého dňa. Špeciálna povrchová úprava zaručuje odolnosť a jednoduchú údržbu.


Okrem skvelých vlastností má fľaša Quokka Kids aj hlbší zmysel. Kúpou tohto produktu prispievate na budovanie studní a zdrojov pitnej vody v Etiópii. Každá fľaša tak pomáha zlepšovať životy ľudí, ktorí to najviac potrebujú. Dajte svojim deťom do rúk nielen skvelú termosku, ale aj možnosť podieľať sa na zmysluplnej veci.


Najväčšie výhody:


1. Dvojitý plášť udrží nápoje horúce 12 hodín a studené 18 hodín
2. Štýlový dizajn Pink Bricks, ktorý deti milujú
3. Ideálny objem 630ml pre uspokojenie smädu počas celého dň
4. Špeciálna povrchová úprava pre odolnosť a jednoduchú údržbu
5. Kúpou prispievate na budovanie studní a zdrojov pitnej vody v Etiópii


Doprajte svojim deťom to najlepšie s nerezovou fľašou Quokka Kids Pink Bricks. Objednajte ešte dnes a vykročte s vašimi ratolesťami na cestu za dobrodružstvom a nezabudnuteľnými zážitkami!

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: