Peračník / puzdro MINECRAFT Alex&Steven, AC5, 505022001

MCR1919

5901137172989

Prekvap svojich kamarátov s týmto cool puzdrom na ceruzky Minecraft! S dvojitým organizérom a extra vreckom na zips bude tvoje školské potreby vždy v bezpečí a poriadku. Vyber si svojho obľúbeného Minecraft hrdinu a vyraz do školy štýlovo!

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

14,50 € s DPH

Motív Minecraft
Motív Minecraft
S priestranným hlavným priečinkom a dvojitým organizérom na zips budete mať dostatok miesta na uskladnenie všetkých svojich písacích potrieb. Navyše, extra vrecko na zips poskytuje dodatočný priestor pre drobnosti, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Vďaka kompaktným rozmerom 22 x 11 x 5,5 cm sa tento peračník ľahko zmestí do školskej tašky alebo batohu.

Ale to nie je všetko! Tento peračník je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhotrvácnosť a odolnosť. Už žiadne obavy z opotrebovania alebo poškodenia pri každodennom používaní. S týmto peračníkom budete mať istotu, že vaše školské potreby budú vždy v bezpečí a poriadku.

Neváhajte a získajte tento úžasný peračník Minecraft ešte dnes! Premeňte svoje školské dni na vzrušujúce dobrodružstvo a zažite radosť z organizácie svojich vecí štýlovo. Objednajte si teraz a pripravte sa na závisť svojich spolužiakov!

5 najväčších výhod:

• Priestranný hlavný priečinok a dvojitý organizér pre maximálnu kapacitu.
• Extra vrecko na zips pre drobnosti a ľahký prístup.
• Kompaktné rozmery pre jednoduché skladovanie a prenášanie.
• Vysoko kvalitné a odolné materiály pre dlhotrvácnosť.
• Štýlový dizajn Minecraft, ktorý vyčnieva medzi ostatnými peračníkmi.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: