Okrúhly peračník / puzdro MINECRAFT, 505020200

MCR1968a

5901137152264

Objavte čaro Minecraftu s naším okrúhlym peračníkom! Dostatok priestoru, štýlový dizajn a originálna licencia – to všetko v jednom praktickom puzdre. Doprajte svojim písacím potrebám nový domov a zažiarte v škole štýlom Minecraftu!

Viac detailov

Skladom

10,50 € s DPH

Motív Minecraft
Motív Minecraft
Predstavujeme vám dokonalý doplnok pre všetkých fanúšikov Minecraftu – okrúhly peračník, ktorý spojí vašu lásku k hre s praktickosťou. S týmto peračníkom budete mať všetky svoje písacie potreby vždy poruke a navyše v štýlovom prevedení.

Priestranný vnútrajšok peračníka ponúka dostatok miesta pre všetky vaše perá, ceruzky, zvýrazňovače a ďalšie školské potreby. Už žiadne hľadanie stratených pier na dne batoha – s týmto peračníkom budete mať všetko pekne usporiadané a na jednom mieste.

Peračník sa ľahko uzatvára pomocou zipsu, ktorý je vybavený štýlovým plastovým ťahačom. Vďaka tomu sa vaše písacie potreby bezpečne uschovajú a nehrozí, že by sa vysypali von.

Čo robí tento peračník skutočne výnimočným, je originálna licencia Minecraftu. S týmto oficiálne licencovaným produktom sa stanete hrdým ambasádorom svojej obľúbenej hry. Štýlový dizajn inšpirovaný Minecraftom zaujme každého fanúšika a vyvolá obdiv u vašich spolužiakov.

Peračník je vyrobený zo 100% polyesteru s hustotou 300D x 300D, čo zaručuje jeho odolnosť a trvácnosť. Vďaka kompaktným rozmerom 8 x 22 x 8 cm sa ľahko zmestí do školskej tašky alebo batohu, takže ho môžete mať vždy so sebou.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: