Jednokomorový peračník / puzdro Head RAINBOW KITTY, AC6, 505023048

HEA0938

5901137196824

Jednokomorový peračník Head - spoľahlivý spoločník pre všetkých žiakov a študentov. S dostatočným priestorom a praktickým vnútorným usporiadaním bude udržiavať vaše písacie potreby vždy po ruke a v bezpečí.

Viac detailov

Skladom

11,95 € s DPH

8,50 € s DPH

Motív Head®
Motív Head
Hľadáte ideálny peračník, ktorý splní všetky vaše požiadavky? Jednokomorový peračník Head je presne to, čo potrebujete! Tento vystužený peračník ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše písacie potreby a je vhodný pre všetky vekové kategórie žiakov a študentov.

S rozmermi 22 x 9 x 5 cm sa ľahko zmestí do školskej tašky alebo batohu, zatiaľ čo robustný materiál z polyesteru 600D x 600D zaručuje dlhotrvácnosť a odolnosť. Peračník má jednu samostatnú priehradku na zips, ktorá bezpečne ochráni obsah pred vypadnutím a poškodením.

Vnútorné usporiadanie peračníka je dômyselne navrhnuté tak, aby ste mali všetko prehľadne usporiadané a ľahko dostupné. Samostatné pružné úchyty na perá a ceruzky udržia vaše písacie potreby na svojom mieste, zatiaľ čo vnútorné vrecko na zips je ideálne pre uloženie drobných predmetov, ako sú strúhadlá, gumy alebo špendlíky.

S jednokomorovým peračníkom Head budete mať všetko, čo potrebujete, vždy poruke. Navyše, vďaka kvalitnému spracovaniu a moderným farbám bude tento peračník skvelým doplnkom vášho školského štýlu.

Najväčšie výhody produktu:
• Dostatok priestoru pre všetky vaše písacie potreby
• Robustný a odolný materiál pre dlhotrvácnosť
• Prehľadné vnútorné usporiadanie s pružnými úchytmi a vreckom na zips
• Kompaktné rozmery, ľahko sa zmestí tašky alebo batohu
• Moderný dizajn vhodný pre všetky vekové kategórie žiakov a študentov

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: