Vyklápací peračník bez náplne Head ROSE GOLD, AC1, 503023037

HEA0923

5901137196961

Vyklápací peračník Head - spoľahlivý spoločník vášho školáka! Priestranný, praktický a odolný. Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie do školy.

Viac detailov

Skladom

9,90 € s DPH

Motív Head®
Motív Head
Motív 2 Unicorn
Hľadáte pre svojho školáka dokonalý peračník, ktorý mu poskytne dostatok priestoru a zároveň vydrží každodenné používanie? Vyklápací peračník Head je presne to, čo potrebujete!

Tento kvalitný peračník je navrhnutý s dôrazom na praktickosť a odolnosť. Vďaka veľkému priestoru pojme všetky potrebné písacie pomôcky, ktoré váš školák potrebuje. Uzatváranie na zips zabezpečí, že sa nič nestratí a obsah peračníka zostane vždy bezpečne uložený.

Jednoposchodový dizajn s dvoma klopami poskytuje prehľadnosť a ľahký prístup ku všetkým pomôckam. Priehľadné kapsy na klope sú ideálne pre uloženie drobností alebo obľúbených samolepiek. S kompaktnými rozmermi sa tento peračník perfektne zmestí do školskej tašky bez zaberania zbytočného miesta.

Vyrobený z odolného polyesteru, peračník Head je zárukou kvality a trvácnosti. Materiál je odolný voči opotrebovaniu a ľahko sa udržiava čistý.

Doprajte svojmu školákovi radosť z používania tohto skvelého peračníka, ktorý mu bude verným spoločníkom po celý školský rok. S peračníkom Head bude mať všetko potrebné vždy po ruke a vy budete mať istotu, že ste pre svoje dieťa vybrali to najlepšie.

Najväčšie výhody:
• Veľký priestor pre všetky písacie potreby
• Odolný a trvácny materiál pre každodenné používanie
• Jednoposchodový dizajn s dvoma klopami pre prehľadnosť
• Priehľadné kapsy na drobnosti a samolepky
• Kompaktné rozmery pre ľahké skladovanie v školskej taške

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: