Výhodný set pre školáka Football Motion (ergonomický batoh, peračník s náplňou, vrecúško) Zväčšiť

Výhodný set pre školáka Football Motion (ergonomický batoh, peračník s náplňou, vrecúško)

KOM1999

Vybavte svojho školáka do nového školského roka štýlovo a prakticky s výhodným setom Football Motion. Ergonomický batoh, peračník s kompletnou výbavou a vrecúško na prezuvky - všetko, čo potrebuje, v jednom balení!

Viac detailov

Skladom

54,99 € s DPH

Hľadáte ideálnu výbavu pre svojho školáka? Neváhajte a využite jedinečnú ponuku setu Football Motion, ktorý obsahuje všetko potrebné pre úspešný štart do nového školského roka.

Ergonomický batoh AstraBAG FOOTBALL MOTION je navrhnutý s dôrazom na pohodlie a zdravie chrbta vášho dieťaťa. Vďaka priestranným komorám a polstrovanej prepážke na laptop ponúka dostatok miesta pre všetky učebnice, zošity a elektroniku. Reflexné prvky zvyšujú bezpečnosť a odolný materiál zaručuje dlhú životnosť.

Je vyrobený zo 100% polyesteru s hustotou 600D x 600D, čo zaručuje jeho odolnosť a trvácnosť. S rozmermi 42cm na výšku, 30cm na šírku a 19cm na hrúbku a objemom 27 litrov, tento batoh poskytuje dostatok priestoru pre všetky vaše školské potreby. Pritom váži iba 0,7kg, takže vás nebude zaťažovať.

Vyklápací peračník s náplňou AstraBAG FOOTBALL MOTION je dokonalým doplnkom pre vášho školáka. S kompletnou výbavou kvalitných písacích potrieb značky ASTRA ušetríte čas a námahu s dokupovaním chýbajúcich vecí. Peračník sa ľahko zmestí do školskej tašky a vďaka kvalitnému zipsu bezpečne ochráni svoj obsah.

Štýlové vrecúško na prezuvky AstraBAG FOOTBALL MOTION je praktickým a všestranným pomocníkom. Vyrobené z kvalitného a odolného polyesteru poskytuje dostatok priestoru nielen na prezuvky, ale aj na úbor či iné nevyhnutnosti. Vrecúško možno nosiť v ruke, cez rameno alebo ako batoh, čo umožňuje prispôsobiť sa každej situácii.

Neváhajte a doprajte svojmu školákovi to najlepšie vybavenie v podobe setu Football Motion. Využite túto skvelú príležitosť zabezpečiť všetko potrebné naraz a dopriať vášmu dieťaťu pohodlie, bezpečnosť a štýl počas celého školského roka.

5 kľúčových výhod setu Football Motion:

1. Kompletná výbava pre školáka v jednom balení
2. Ergonomický batoh pre zdravý chrbát a pohodlné nosenie
3. Peračník s kvalitnou náplňou pre okamžité použitie
4. Praktické a všestranné vrecúško na prezuvky a úbor
5. Štýlový dizajn Football Motion, ktorý zaujme každého školáka

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: