Dvojposchodový peračník s náplňou Paw Patrol, 2700001136

PAW1836

8445484370959

Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie do školy s týmto úžasným dvojposchodovým peračníkom Paw Patrol! Vďaka veľkému priestoru a kompletnému vybaveniu kvalitných písacích potrieb bude váš školák perfektne pripravený na každú hodinu. Peračník je vyrobený s dôrazom na kvalitu a originalitu, licencovaný priamo od výrobcu CERDÁ zo Španielska. Neváhajte a vybavte svoje dieťa štýlovo a funkčne do nového školského roka!

Viac detailov

Skladom

16,90 € s DPH

Motív Paw Patrol
Tento priestranný peračník s rozmermi 12,5 x 19,5 x 4,5 cm poskytuje dostatok miesta pre všetky nevyhnutné písacie potreby. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave a kvalitnému zipsu bude peračník spoľahlivo slúžiť po celý školský rok. A to najlepšie? Peračník už obsahuje kompletnú výbavu kvalitných písacích potrieb, takže odpadá stres s ich hľadaním a dokupovaním!

Vnútri peračníka nájdete 14 farebných fixiek, 10 drevených farbičiek, obyčajnú ceruzku, gumu, strúhadlo, 15 cm pravítko s písmenkovou šablónou a modré pero. Všetko, čo váš školák potrebuje, pokope v jednom štýlovom balení!

Originálny dizajn s obľúbenými postavičkami Paw Patrol zaručene vyčarí úsmev na tvári vášho dieťaťa a bude ho motivovať do učenia. Doprajte mu radosť z písania a kreslenia s týmto skvelým peračníkom, ktorý mu bude robiť spoločnosť po celý prvý stupeň základnej školy.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: