Trojposchodový peračník s náplňou Ježko Sonic, 2700001152

SON2954

8445484372502

Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie do školy s trojposchodovým peračníkom Ježko Sonic. Vďaka kompletnému vybaveniu kvalitných písacích potrieb značky GIOTTO bude vaša ratolesť pripravená na každú školskú výzvu. Peračník s rozmermi 12.5 x 19.5 x 6.5 cm poskytuje dostatok priestoru a vďaka špeciálnej povrchovej úprave a zipsu aj skvelú ochranu. Uľahčite svojmu dieťaťu vstup do školského sveta s týmto skvelým pomocníkom!

Viac detailov

Skladom

23,90 € s DPH

Motív Ježko Sonic
Hľadáte dokonalého spoločníka pre svojho školáka? Predstavujeme vám trojposchodový peračník Ježko Sonic, ktorý sa stane nepostrádateľným pomocníkom na ceste za vzdelaním. S týmto peračníkom získate nielen štýlový doplnok s obľúbenou postavičkou, ale aj kompletné vybavenie pre prvý stupeň základnej školy.

Peračník s rozmermi 12.5 x 19.5 x 6.5 cm ponúka veľkorysý priestor pre všetky nevyhnutné písacie potreby. Vďaka prémiovej povrchovej úprave a kvalitnému zipsu budú všetky pomôcky bezpečne uložené a chránené. A to najlepšie? Všetko potrebné už nájdete vo vnútri!

Vybavenie peračníka tvoria kvalitné výrobky značky GIOTTO. 18 farebných fixiek a 18 pasteliek umožní vášmu dieťaťu naplno rozvíjať svoju kreativitu. Nechýba ani obyčajná ceruzka, guma, strúhatko, 15 cm pravítko, plastové nožnice a modré a červené pero. Ako bonus je súčasťou aj praktický rozvrh hodín.

S trojposchodovým peračníkom Ježko Sonic získate istotu, že vaše dieťa bude mať vždy po ruke všetko, čo potrebuje. Ušetríte čas aj peniaze, pretože nebudete musieť hľadať jednotlivé písacie potreby. Navyše, vďaka originálnej licencii bude školská taška vášho dieťaťa vyzerať štýlovo a jedinečne.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: