Modelovacia hmota / modelína FRUTOLINA, 100g, mix farieb, 336122009

AST2765X

5901137189741

Frutolina - mäkké a pružné cesto na hranie, ktoré rozvíja kreativitu a podporuje zmyslový rozvoj detí (farebnosť, tvar, dotyk, vôňa). Vyniká veľmi hladkou konzistenciou, príjemnou na dotyk a ľahko formovateľnou aj pre malých používateľov. Ideálne na lepenie, stláčanie, tvorenie, pretláčanie v zariadeniach, vyrezávanie pomocou formičiek a nástrojov. K dispozícii máme jednotlivé farby (biela, žltá, zelená, modrá, červená, fialová) v 100g kelímkoch. V prípade záujmu o konkrétnu farbu nám to prosím dopíšte do poznámky pri dokončení objednávky a ak bude k dispozícii radi vyhovieme, inak dodávame farbu náhodne. Celý stojan obsahuje 36ks.

Viac detailov

Skladom

1,50 € s DPH

Motív Astra
Intenzívne farby s vhodne zvolenými jemnými ovocnými vôňami vytvárajú úplne nový rozmer hry. Frutolina nevysychá (ak sa uchováva v hermeticky uzatvorenej nádobe) alebo vytvorené tvary môžu zostať aj na vzduchu ak ich chceme uchovať - vysušiť.

Frutolina je skvelým prostriedkom na kreatívnu hru a rozvoj zručností u detí. Vďaka svojej prirodzenej pružnosti a jemnosti umožňuje ľahké a zábavné tvorenie pre deti všetkých vekových kategórií. Objavte nový svet kreativity a hravosti s Frutolinou!

98% zložiek je prírodného pôvodu, je zdravotne nezávadná a bezpečná aj pri náhodnom požití.

Upozorňujeme, že Frutolina nie je vhodná pre deti do 3 rokov.

Výrobca: ASTRA POLSKA, EU - kvalita, ktorej môžete dôverovať.