Znížená cena! Vrecúško na prezuvky Head GALAXY, AD1, 507023028 Zväčšiť

Vrecúško na prezuvky Head GALAXY, AD1, 507023028

HEA0930

5901137196909

Vrecúško na prezuvky Head - praktický a štýlový doplnok pre vaše dieťa. Kvalitné spracovanie, všestranné využitie a pohodlné nosenie. Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie!

Viac detailov

Skladom

7,20 € s DPH

5,40 € s DPH

Motív Head®
Motív Head
Motív 2 Kone
Hľadáte dokonalé riešenie pre prezuvky vášho dieťaťa? Vrecúško na prezuvky Head je presne to, čo potrebujete! Toto štýlové a praktické vrecúško je vyrobené z vysoko kvalitného a odolného polyesteru, vďaka čomu vydrží aj tie najnáročnejšie podmienky.

S rozmermi 33 x 44 cm poskytuje dostatok priestoru pre uloženie prezuviek a ďalších nevyhnutností. Vrecúško je vybavené menovkou vo vnútri, takže sa nikdy nestratí medzi ostatnými.

Vrecúško na prezuvky Head je navrhnuté s dôrazom na všestrannosť a pohodlie. Môžete ho nosiť cez rameno, v ruke alebo na chrbte ako batoh, čo umožňuje vášmu dieťaťu mať voľné ruky počas presunov. Je ideálne na úbory, poobedné aktivity či krúžky.

Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie a vyberte si vrecúško na prezuvky Head. S týmto skvelým doplnkom bude vaše dieťa organizované, štýlové a pripravené na každú výzvu!

5 najväčších výhod produktu:

• Kvalitný a odolný materiál - 100% polyester pre dlhotrvajúcu životnosť
• Všestranné možnosti nosenia - cez rameno, v ruke alebo ako batoh
• Priestranný interiér s menovkou pre ľahkú identifikáciu
• Ideálne na rôzne aktivity a príležitosti
• Vyrobené renomovaným výrobcom ASTRA POLSKA pre zaručenú kvalitu

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: